Vstupem na tyto stránky souhlasíte s využíváním cookies, sloužícím pro autentizaci uživatelů a pro statistiku návštěvnosti.  
Levé tlačítko pro souhlas, pravé pro více informací

 

Obec Nová Ves I

Prohlášení o přístupnosti stránek

Prohlášení o přístupnosti stránek

Webová prezentace obce Nová Ves I je  vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechna důležitá pravidla nejznámějších metodik v ČR - Blind Friendly Web a WCAG 1.0.
Struktura  je vytvořena validním XHTML kódem, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).
Pro hodnoty atributů značkovacího jazyka a vlastností stylových předpisů na tomto webu jsou použity relativní jednotky místo absolutních, čímž je zajištěno, že jeho obsah lze jednoduše zvětšovat či zmenšovat pomocí standardních nástrojů webových prohlížečů.

Kontrast a barevná diference:

Text stránky: barevná diference minimálně: 566 / kontrast: 191
Navigace: barevná diference: 544 / kontrast: 186
Navigace v záhlaví: barevná diference: 663 / kontrast: 196

Ke zprostředkování důležitých informací nejsou použity obrázky ani zvýraznění barvou
Stránky neobsahují žádné blikající animované grafické prvky, videa, ani audio záznamy

Elektronické adresy uvedené na těchto stránkách jsou z důvodu ochrany před nevyžádanou poštou zakódovány. Kliknutím na jejich odkaz aktivujete svého poštovního klienta.

Multimedia

Stránky obce Nová Ves I neobsahují žádné multimediální soubory

Dokumenty

Dokumenty zveřejňované na stránkách obce Nová Ves I jsou publikovány ve formátu .pdf. U každého souboru ve formátu .pdf je tato skutečnost uvedena, spolu s velikostí toho souboru. 


Pokud budete mít s přístupností obsahu tohoto webu či s jeho používáním jakýkoliv problém, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.